کشتار جوانان ما را متوقف کنید! توماج صالحی را بدون قید و شرط آزاد کنید!


هم‌میهنان،

رژیم جمهوری اسلامی در صدد است با سناریو سازی، پخش اخبار کذب و تخریت افکار عمومی، زمینه را برای اعدام توماج صالحی، خواننده مردمی رپِ اعتراضی را که در جریان اعتراضات سراسریِ آبان پارسال بازدداشت شد ، فراهم آورد.

توماج سمبل مقاومت نسل جوان ایران است که با شجاعتی کم نظیر با ترانه‌هایش استبداد دینی را به چالش می‌کشد و برای حقوق شهروندی و آزادی ، به شکل مسالمت آمیز و مدنی مبارزه می‌کند. توماج یکی از رهبران جوانی است که از دل انقلاب زن زندگی آزادی سربرآورده و مظهر شجاعت و مقاومت میلیون‌ها جوان ایرانی و صدای رسای آنان است.

پیمان همکاری از همه مردم و نهادهای آزادی‌خواه در درون و بیرون میهن می‌خواهد از کسانی که یکصدا آزادی توماج را فریاد می‌زنند، حمایت میکند. در تظاهرات‌ها و حرکات اعتراضی علیه اعدام و برای آزادی زندانیان سیاسی و به ویژه آزادی توماج صالحی فعالانه شرکت کرده و مبارزانِ راه آزادی، نهادهای حقوق بشری و نماینده‌های احزاب و پارلمان‌ها و شخصیت‌های موثر را برای نجات جان توماج با خود همراه کنند و توطئه‌ی دستگاه سرکوب حکومت اسلامی برای قتل توماج را خنثی سازند.

پبمان همکاری همه آزادیخواهان جهان را دعوت میکند برای دفاع از زندگی و توقف ماشین اعدام جمهوری اسلامی در کنار مردم ایران قرار بگیرند.

بگذار آهنگ‌ها و ترانه‌های توماج در تمام میدان‌ها،کوچه‌ها و خیابان‌های جهان طنین افکن شود!

او صدای آزادی است و باید زنده بماند!

پیمان همکاری

شورای مدیریت گذار، حزب مشروطه ایران( لیبرال دموکرات)، شورای ملی تصمیم، جمعیت سوسیال دموکراسی برای ایران، انجمن اتحاد برای آغازی نو و جنبش وحدت ملی ایرانیان

جمعه ۱۶ تیر ۱۴۰۲ برابر با ۷ ژوئیه ۲۰۲۳

تنها مطالب و مقالاتی که با نام جبهه ملی ايران - ارو‌پا درج ميشود، نظرات گردانندگان سايت ميباشد
بازنشر مقالات با ذكر مأخذ آزاد است