نظام سرکوبگر و رئیس آن علی خامنه ای تاب تحمل هیچگونه تشکل مستقل را ندارد – ابوالفضل قدیانی


روز دوشنبه دوم تیرماه خبر دستگیری شرمین میمندی نژاد بنیانگذار جمعیت خیریه امام علی، مرتضی کی منش و کتایون افرازه دو تن از مسئولان این جمعیت و پلمپ دفتر جمعیت خیریه توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران اعلام شد .
جمعیت خیریه ای که طی دو دهه فعالیت یک موضع سیاسی هم اتخاذ نکرد. نهادی که تمام توان و انرژی خود را مصروف خدمت به بینوایان، درماندگان و مستضعفان می کرد و بار عظیمی را برای تخفیف درد و رنج مادی و معنوی مظلومان تهی دست به دوش می کشید . در این مسیر شریف و انسان نواز هزاران نفر جمعیت خیریه را همراهی می کردند و یاری می رساندند . هر جا زلزله و سیلی رخ می داد جمعیت در آنجا حاضر و کمک رسانی می کرد . در سیل سال گذشته بسیار فعال ظاهر شد .

از آنجا که نظام سرکوبگر استبداد دینی و رئیس آن علی خامنه ای تاب تحمل هیچگونه جمعیت، گروه و تشکل مستقل و معتبر فعال سراسری را ندارند جمعیت نیکوکار و غیر سیاسی امام علی را هم نتوانستند تحمل کنند .
مستبد امروز ایران و اصحاب استبداد در این روزها به شدت هراسان و مضطرب از حرکت اعتراضی مردم و اوج گرفتن جنبش مسالمت جو و خشونت پرهیز آزادی خواهانه، عدالت طلبانه، ضد ظلم و اختناق به سر می برند. جمعیت امام علی با تلاش وافر خود در کمک رسانی به محرومان سرمایه و اعتبار اجتماعی قابل توجهی بدست آورده است . علی خامنه ای و بازوان سرکوبگرش نگرانند که این سرمایه اجتماعی روزی به سرمایه سیاسی تبدیل شود و از این طریق خطری متوجه نظام سلطه گردد چرا که خودکامگان همواره در ترس و وحشت از دست دادن قدرت، روزگار می گذرانند لذا از ترس مرگ دست به خودکشی می زنند. این سرکوب ها و پرونده سازی ها ،این گسترش سیستماتیک فساد ، این احکام ظالمانه که توسط دادگاه های غیر قانونی وفرمایشی و قضات دست نشانده صادر می شود از جمله حکم اعدام سعید تمجیدی ، محمد رجبی و امیر حسین مرادی سه جوان مظلوم بی پناه از دستگیر شدگان خیزش مردمی آبان ٩٨ که به فرمان مستبد امروز ایران علی خامنه ای به شیوه ای بیرحمانه و خونبار سرکوب و حداقل به (اعتراف حکومت )صدها نفر کشته شدند که البته آمار حقیقی بیش از اینهاست .

این ها و ده ها و صدها نظیر این ظلم ها و بیدادها نوعی خودکشی است که نظام نامشروع ولایی آن را مدام تکرار می کند چرا؟ چون در میان مردم منفور و فاقد پایگاه است و نیز گرفتار تناقضات خود ویرانگری است که از آن گریز و گزیری ندارد . اقتضای حکومت های استبدادی ، ایدئولوژیک، مادام العمر ضدعلم و توسعه ، ناکارامدی ،سوء مدیریت مزمن ، مخالفت با شایسته سالاری و روی آوردن به حامی پروری، پخش رانت و بکار گماردن افراد فاسد ،سالوس ومتملق است همچنان که به عیان شاهدیم لذا قادر به حل هیچ مشکلی از مشکلات عدیده ای که خود ساخته است نبوده و نخواهد بود.از یک سو نارضایتی،استیصال ،انزجار و خشم مردم روز افزون گردیده است ‌.
از سوی دیگر خود کامهٔ ایران به هیج وجه نمی خواهد دست از این قدرت جهنمی بردارد لاجرم برای بقای سلطهٔ غاصبانه ی خود بر این ملت و کشور به معترضان و مخالفان و منتقدان هجوم می برد و سرکوب را شدت می بخشد و به منظور زهر چشم گرفتن و ایجاد رعب و وحشت در راستای استراتژی نصربالرعب تلاش مذبوحانه ای به کار می برد شاهد زنده ی آن همین سخنان محمد رضا حبیبی رئیس دادگستری اصفهان پیش از خطبه های نماز جمعه مبنی بر حکم اعدام ٨ نفر از دستگیر شدگان خیزش اعتراضی آبان ٩٨ که هراس از جنبش اعتراضی مردم سر تا پای سخن وی را فراگرفته بود .

قطعا اعدام محکومان دادگاه های فرمایشی غیر قانونى و جنایتى است آشکار . این اقدامات و تهدیدات رسوا به داد نظام استبداد دینى و رئیس آن علی خامنه اى نخواهد رسید بلکه آنان را بیشتر در باتلاقى که افتاده‌اند فرو خواهد برد و پرونده‌ای سیاه تر و قطور تر از قبل برایشان باقی خواهد گذاشت .آنچه آوردم همه تکرار مکرر است چون درد محرومان،تهیدستان،غارت شدگان و ستمدیدگان مکرر است.
باز تکرار می کنم علی خامنه‌ای و نظام جمهوری اسلامی به دلیل اصلاح ناپذیر بودن و تحمیل هزینه‌های کمرشکن به ملت ایران که بخش اعظم آن غیر قابل جبران است باید بروند .

مستبد امروز ایران اگر برای حفظ حکومت نا مشروع و غاصبانهٔ خود سماجت ورزد مردم با قیام خود او و نظام جمهوری اسلامی را کنار خواهند گذاشت و حکومت جمهوری دموکراتیک سکولار تشکیل خواهند داد اما کم هزینه ترین و مسالمت‌آمیز ترین روش تغییر حکومت کنار رفتن داوطلبانه علی خامنه ای و برگزاری رفراندوم تغییر نظام و جایگزین شدن نظام جمهوری دموکراتیک سکولار می باشد .به امید روزی که کشور و ملت ایران از شر مستبد و استبداد و اصحاب آن خلاص شوند.

تنها مطالب و مقالاتی که با نام جبهه ملی ايران - ارو‌پا درج ميشود، نظرات گردانندگان سايت ميباشد
بازنشر مقالات با ذكر مأخذ آزاد است