دعوت نهضت مقاومت ملی ایران برای شرکت در مراسم یادبود بیست‌ و‌هفتمین سالروز قتل دکتر شاپور بختیار و سروش کتیبه روز ششم ماه آگوست سخنرانان: ﻣﺣﻣﺩ امینی و علی شاکری زند


روز ششم اوت ۱۹۹۱، گماشتگان فرستاده شده از سوی دستگاه رهبری و حکومتی جمهوری اسلامی، دکتر شاپور بختیار، آخرین نخست‌ وزیر نظام مشروطه‌ ی ایران، ادامه دهنده‌ ی ثابت قدم راه مصدق و اصولی ‌ترین و استوارترین مخالف نظام جمهوری اسلامی، بنیانگذار و رهبر نهضت مقاومت ملی ایران و دستیار وفادارش سروش کتیبه را کشتند.  
بدین مناسبت، همچون بیست و هفت سال گذشته، به دعوت نهضت مقاومت ملی ایران روز دوشنبه ۱۵ مردادماه ۱۳۹۷ برابر با ۶ اوت  ۲۰۱۸، اعضای خانواده، آشنایان، یاران، هواداران و دیگر هموطنان شاپور بختیار برای گرامی ‌داشت یاد او بر مزار وی و سروش کتیبه گرد خواهند ‌آمد.
در این مراسم دو سخنران سخن خواهند گفت و پیام های رسیده به سمع حاضران خواهد رسید.  سخنرانان امسال عبارت اند از آقای ﻣﺣﻣﺩ امینی، سخنران مهمان، و آقای علی شاکری زند، رییس سابق هیأت اجرائی نهضت مقاومت ملی ایران.
نهضت مقاومت ملی ایران بدین‌ وسیله از کلیه ی هموطنان گرامی، ایرانیان دموکرات و خواهان ایرانی رهایی یافته از بند اسارت حاکمیت مذهبی، آزاد و مستقل، برای حضور در این مراسم دعوت می ‌نماید.
در این مراسم که از ساعت چهار (۴) تا پنج ‌و‌ سی دقیقه (۵:۳۰) بعد از ظهر برگذار می شود پس از سرود ای ایران و قرائت پیام ها، ابتدا یک سخنران میهمان و سپس یکی از اعضاء شورای نهضت مقاومت ملی ایران سخنان خود را به ‌سمع حاضران خواهند رساند. مراسم با پخش سرود نهضت مقاومت ملی ایران پایان می یابد.
از رسانه های محترم تقاضا می شود که از پیش حضور نماینده ی خود را، با ذکر نام، به نشانی سایت اینترنتی نهضت مقاومت ملی ایران اطلاع دهند.
ایران هرگز نخواهد مرد
۲۰ تیرماه ۱۳۹۷
۱۱ ژوئیه ۲۰۱۸
نهضت مقاومت ملی ایران
نشانی گورستان مون‌‌‌پارناس
Cimetière de Montparnasse
۳, Boulevard Edgar Quinet,
۷۵۰۱۴ Paris

تنها مطالب و مقالاتی که با نام جبهه ملی ايران - ارو‌پا درج ميشود، نظرات گردانندگان سايت ميباشد
بازنشر مقالات با ذكر مأخذ آزاد است