“همگامی برای جمهوری سکولار دمکرات در ایران” اهدای جایزه صلح نوبل به خانم نرگس محمدی را تبریک می گوید!خانم نرگس محمدی برنده جایزه صلح نوبل شد. “همگامی” این پیروزی را به خانم نرگس محمدی، خانواده او، زندانیان سیاسی، فعالان حقوق بشر و به مردم ایران و مدافعان صلح و آزادی در سراسر جهان تبریک می گوید.

خانم نرگس محمدی نامی بلند در مبارزه علیه اعدام، تبعیض جنسیتی و حجاب اجباری و مدافع جنبش انقلابی زن، زندگی، آزادی است. او سال های بسیاری را در زندان های جمهوری اسلامی گذرانده و رنج های فراوان کشیده است. خانم نرگس محمدی ۱۳ بار بازداشت شده، ۵ بار محکوم شده و تا کنون ۱۰ سال زندان کشیده است. او در زندان هم ساکت نمانده و در هر فرصتی صدای اعتراضش را بلندتر کرده است. نرگس محمدی مبارزی جسور و شجاع است که زندگی اش و توانایی هایش را در دفاع از حقوق بشر و برای گذار از استبداد دینی حاکم بکار گرفته است.
امید است که اهدای جایزه صلح نوبل به خانم نرگس محمدی جنبش مهسا را تقویت کرده، صدای طرفداران حقوق بشر، مخالفان اعدام و طرفداران دمکراسی در ایران را بلندتر کرده و زمینه را برای رهائی مردم از حکومت جنایتکار جمهوری اسلامی و استفرار دموکراسی در کشور هموار سازد.
همگامی برای جمهوری سکولار دمکرات در ایران
۱۴ مهر ۱۴۰۲ (۶ سپتامبر ۲۰۲۳)

تنها مطالب و مقالاتی که با نام جبهه ملی ايران - ارو‌پا درج ميشود، نظرات گردانندگان سايت ميباشد
بازنشر مقالات با ذكر مأخذ آزاد است