حشمت تبرزدی : نقش اراذل و اوباش (فیلم زیر) در سپاه اسلام و بر علیه کفار از زبان سردار مقتول، همدانی!؟


hamedani-sartipابتدا این متن کوتاه از زبان سردار همدانی، منتشره توسط نشریه جوان همدان را بخوانید و سپس با هم به داوری بنشینیم!

…با کار اطلاعاتی اقدامی انجام دادیم که در تهران صدا کرد. ۵ هزار نفر از کسانی که در آشوبها حضور داشتند ولی در احزاب و جریانات سیاسی حضور نداشتند بلکه از اشرار و اراذل بودند را شناسایی کردیم و در منزلشان کنترلشان میکردیم. روزی که فراخوان میزدند اینها کنترل میشدند و اجازه نداشتند از خانه بیرون بیایند. بعد اینها را عضو گردان کردم. بعداً این سه گردان نشان دادند که اگر بخواهیم مجاهد تربیت کنیم باید چنین افرادی که با تیغ و قمه سروکار دارند را پای کار بیاوریم. یکی از اینها فردی بود به نام ستاری. این ستاری وقتی به جمعیت زد جانباز ۷۰ درصد شد و سال گذشته هم به شهادت رسید….در روز عاشورا همین سه گردان غائله را جمع کردند….،،

من تا خودم این سخنان سردار اسلام را نخوانده بودم، باور نمی کردم. شنیده بودم در ۲۵ خرداد ۶۰ نیز اراذل و اوباش را از زندان بیرون آورده وبه جان مخالفین انداخته بودند، ولی باور نمی کردم.

اما اینک سردار اعتراف می کند ۵ هزار از اراذل و اوباش تهران که اهل قمه زدن و تیغ کشیدن بودند را در سه گردان سازمان داده و البته از آنها مجاهد و نماز شب خوان تربیت کرده و به جان دختران و پسران معترص تهرانی انداخته تا آنها را لت و پار کنند ! برخی از آنها را نیز در کهریزک به جان جوانان انداختند تا درس فراموش ناشدنی به همگان بدهند! به راستی که این سرداران عابد و زاهد اسلام چقدر تدبیر و کرامت دارند!؟ نکند مالک اشتر و… نیز از همین تقوا و تدبیر ها برخوردار بوده اند و ما نمی دانستیم!

با چنین سرداران رشید و با چنین نیروهای مجاهدی، پس وای بر اسلام و ایران!؟

اینها برای حفظ قدرت دست به همه کار زده و می زنند.فقط باید نا آگاهان را هوشیار کرد تا از این قوم ستمگر فاصله بگیرند.

فراموش کردم این نکته را نیز بیاورم که در ۱۶ سال گذشته بارها و بارها شاهد بوده ام، در زندان ها، زندانبانان از اراذل و اوباش برای سرکوب سایر زندانیان و به ویژه زندانیان سیاسی به خوبی استفاده می کنند. کافی است به آنها امتیازی بدهند و به ویژه اراذل نیز یکی دوبار نماز بخوانند و یا در عزاداری ها حسین، حسین کنند، تبدیل به همین مجاهدهای سردار همدانی شده و علیه زندانی سیاسی، عربده کشیده و مرگ بر منافق گفته و آلت خود را حواله زندانیان سیاسی و خواهر و مادر های آنها می کنند!؟

تنها مطالب و مقالاتی که با نام جبهه ملی ايران - ارو‌پا درج ميشود، نظرات گردانندگان سايت ميباشد
بازنشر مقالات با ذكر مأخذ آزاد است