جنبش انقلابی، سرِ ایستادن ندارد / ابوالفضل قدیانی


نظام سرکوبگر استبداد دینی به ریاست علی خامنه‌ای، مستبد قدرت پرست ایران همچنان ددمنشانه مشغول سرکوب و کشتار مردم انقلابی ایران است، از حمله وحشیانه به دانشگاه شریف و ضرب و جرح و دستگیری گسترده دانشجویان شجاع و مقاوم گرفته تا حمله به دانش آموزان بی‌پناه مدارس به خصوص مدرسه شاهد اردبیل و کشتن سنگدلانه اسرا پناهی و توطئه سرکوب زندانیان اوین و ایجاد فاجعه و به آتش کشیدن زندان و تیراندازی مستقیم و کشتن عده‌ای از زندانیان که هنوز تعداد دقیق به قتل رسیدگان معلوم نیست.

و اقدام خبیثانه و رذالت بار یکی از نیروهای ویژه سرکوب در تعرض جنسی به یکی از زنان دستگیر شده بی‌پناه آن هم در برابر دوربین و حمله بی‌شرمانه به هنرستان صدر و توطئه‌چنینی بس رذیلانه حمله وحشیانه به نمازگزاران شاهچراغ و نسبت دادن آن به معترضان انقلابی که بلافاصله توطئه خنثی و برای سرکوبگران جز رسوایی به جا نماند و حمله به منطقه مسکونی شهرک اکباتان و تخریب اموال ساکنین، در جمعه خونین زهدان با توطئه‌ای از پیش طراحی شده نمازگزاران بی‌دفاع و بی‌پناه زهدان را پس از اتمام نماز و خروج نماز گزاران از مصلی به رگبار بستند و بیش از ۹۰ نفر بی‌گناه را به خاک و خون کشیدند و صدها نفر را مجروح کردند (احتمالا تعداد شهیدان بیش از ۹۰ نفر است) این قتل عام وحشیانه را با مکری رسوا به تجزیه طلبان نسبت دادند.

البته این مدعا مضحکتر از آن بود که کسی به آن اعتنا کند. سرکوبگران در روز یکشنبه خونین سنندج درنده خویی خود را به نمایش گذاشتند با تیر اندازی مستقیم به سوی مردم مبارز و مقاوم سنندج تعدادی از معترضان را کشتند و با سلاح‌های نیمه سنگین به خانه‌های شهروندان شلیک کردند با قساوتی کم نظیر به راننده جوان یک خود رو که به نشانه اعتراض بوق می‌زد از نزدیک به شقیقه‌اش شلیک و او را به شهادت رساندند.

روز دوشنبه خودکامهٔ خودپرست ایران علی خامنه‌ای پس از دو هفته از حرکت انقلابی مردم ظاهر و در یک سخنرانی تکراری فرافکنانه، کسالت آور، پر از دروغ و تهمت، وحشت و حقارت خود را آشکار کرد و طبق سنت سیئه خود جنبش انقلابی مردم جان به لب رسیده را اغتشاش خواند و با زبانی آلوده به دروغ و بهتان آن را طراحی امریکا و اسرائیل وانمود کرد.قهرمانان ورزش و هنرمندانی که به نحوی به کشتن مهسا امینی اعتراض داشتند و یا به سرکوب مردم معترض انتقاد کرده بودند، تحقیر کرد اقدامشان را بی‌اثر قلمداد کرد.

در سخنرانی چهارشنبه ۲۰ مهر ریاکاری و دوگانگی در شخصیتش را نشان داد از یک طرف جنبش اعتراضی مردم را طراحی انفعالی و ناشیانه دشمن خواند و آن را ناچیز شمرد و از طرف دیگر هم ایجاد فضای امنیتی و سرکوب قضایی را تآیید کرد با دروغ‌های گوبلز وار مدعی شد که در اعتراض‌های مردمی قران آتش زدند، حجاب از سر زن محجبه کشیدند و مسجد و حسینه به آتش کشیدند و طبق معمول برای هیچ یک از ادعای خود مدرکی ارائه نکرد، علی خامنه‌ای هنگام به زبان آوردن این دروغ‌ها غافل از این بود که توطئه او و اعوان و انصارش برای آتش زدن قران و حجاب از سر زن محجبه کشیدن و..‌حدود دو هفته قبل از سخنرانی او توسط افراد مطلع افشا شده بود.

بی جهت نیست که مردم ایران او را دشمن بزرگ ملت و کشور می‌دانند و تا این حد از او منزجرند ملت به درستی او و نظام سرکوبگر جمهوری اسلامی را مادر تمام بدبختی‌های کشور می‌دانند و به حق خواهان رفتن او و نظام ولائی‌اش شده‌اند. از این که تا کنون علیرغم یورش وحشیانه به مردم بی‌دفاع اما شجاع و مقاوم نتوانستند جنبش انقلابی مردم را خفه کنند به شدت هراسان و گیج شده‌اند به همین علت دور تازه‌ای از دستگیری‌ها را آغاز کرده‌اند.

دستگیری‌ها طیف وسیعی را دربر گرفته از وکلا تا دانشجویان و دانش آموزان و روزنامه نگاران و خبرنگارانی نظیر نیلوفر حامدی و الهه محمدی و فعالان سیاسی و مدنی را شامل می‌شود در میان دستگیر شدگان کسانی هستند که سال‌ها زندان کشیده‌اند و رنج و مشقت زیادی در مبارزه با استبداد دینی متحمل شده‌اند از جمله حسین رونقی، مجید دری، حشمت الله طبرزدی و مجید توکلی می‌باشد طبق اخبار منتشره سرکوبگران با خشونت وحشیانه دو پای حسین رونقی را شکسته‌اند.بر اساس ویدئوئی که توسط مادر و پدر حسین رونقی منتشر شد سرکوبگران تحت فشار و شکنجه می‌خواهند از حسین اعترافات دروغین بگیرمد که البته این ترفند رسوا و نخ نماست نهایتا چیزی جز رسوایی برای مستبد و استبداد نخواهد داشت.

جامعه ایران اساسٱ جامعه‌ای جنبشی است و جنبش انقلابی مردم تحت ستم ایران سر باز ایستادن ندارد و این آتشی که شعله ور شده خاموش نخواهد شد البته ممکن است گاهی کوتاه شود و گاهی هم زبانه بکشد اگر هم به طور کاذب خاموش به نظر بیاید آتش زیر خاکستر است اما تا رسیدن به هدف همچنان روشن خواهد ماند.

مردم معترض هوشمندانه در یافته‌اند مشکل بنیادین در کشور نظام اصلاح ناپذیر جمهوری اسلامی است و نیز خودکامهٔ ایران که حاضر است برای حفظ قدرت و بقای حکومت نامشروع، غیر قانونی، غاصبانه و مادام‌العمر خود فرمان به خاک و خون کشیدن معترضان را که به شکل مدنی، مسالمت آمیز و خشونت پرهیز اعتراض می‌کنند را صادر کند تا چند صباحی بیشتر سلطه خود را بر ملتی که با صراحت تمام خواهان پایان حکومت فاسد و جبارانه او شده‌اند تداوم بخشد بنابراین مدتهاست که خواهان برکناری علی خامنه‌ای و جمع شدن بساط نظام فاسد جمهوری اسلامی می‌باشند و بالاخره با همت و پشتکار خود، خواست و مطالبه بر حقشان را محقق خواهند کرد و پیروز نهایی در این میدان نبرد ملت ایران است که مبارزه مدنی، مسالمت آمیز و خشونت پرهیز را همراه با اراده قوی پیش گرفته است.

سال‌هاست گفته‌ام و اکنون هم می‌گویم مسالمت‌آمیزترین و خشونت‌پرهیزترین و کم هزینه‌ترین شیوه تغییر نظام فاسد جمهوری اسلامی استعفای علی خامنه‌ای و کناره‌گیری او و دست کشیدنش از این قدرت شیطانی و برگزاری رفراندوم تغییر نظام و جایگزینی نظام جمهوری دمکراتیک سکولار است. در صورت تن ندادن خامنه‌ای به استعفا، مردم با جنبش انقلابی به حق خود دیر یا زود او را از اریکه قدرت به زیر خواهند کشید و نظام دلخواه خود را در ایران مستقر خواهند کرد. والعاقبه للمتقین

* کانال تلگرام کلمه

تنها مطالب و مقالاتی که با نام جبهه ملی ايران - ارو‌پا درج ميشود، نظرات گردانندگان سايت ميباشد
بازنشر مقالات با ذكر مأخذ آزاد است