تبریک نماینده زرتشتیان در سالروز “به پیامبری رسیدن اشوزرتشت اسپنتمان، پیام آور زردتشتیان” و همزمانی آن با نوروز ۱۴۰۰ را به همه جهانیان


تبریک نماینده زرتشتیان مجلس به مناسبت “سالروز پیامبری زرتشت”

تبریک نماینده زرتشتیان مجلس به مناسبت "سالروز پیامبری زرتشت"

اسفندیار اختیاری در پیامی سالروز به پیامبری رسیدن اشوزرتشت اسپنتمان، پیام آور آریایی‌ها را به همه زدتشتیان و مردم جهان تبریک گفت.

متن کامل این پیام تبریک به شرح زیر است:

«خشنه اتره اهورهه مزداو
به نام دانای بزرگ هستی بخش

نوروز شکوهمند باستانی و بهار دل انگیز از راه رسید و با زایش و به پیامبری رسیدن پیام آور بزرگ آریایی؛ اشوزرتشت اسپنتمان، در خورداد روز از ماه فروردین، شکوهش صد چندان شد. خوشا بر ما که نوروزمان چنین پیروز است و بهارمان چنین جاودانه و تابناک.
پیروان راستین این ابرمرد تاریخ بشریت می‌دانند که تنها با نیک اندیشی، نیک گفتاری و نیک کرداری می‌توان در یگانه راه در جهان که همانا راستی است، گام برداشت و همواره به یاد دارند، در “گاتها”؛ پیام آسمانی اشوزرتشت اسپنتمان که هزاران سال است، ناب، یگانه و جهان شمول مانده و هیچگاه تازگی خود را از دست نخواهد داد، تاکید شده است: “خوشبختی از آن کسی است که خواهان خوشبختی دیگران باشد.”

در این بهار زیبا، دل تنگ کسانی هستیم که بین ما نیستند و تندرستی و سلامتی همه انسانها را از خداوند یکتا و بی همتا خواهانیم و در راستای خوشبختی دیگران گام بر می‌داریم.
سالی سرشار از بهروزی و نیکبختی را برای همه شما خوبان آرزو می‌کنم.

پاینده و سربلند باشید.»

تنها مطالب و مقالاتی که با نام جبهه ملی ايران - ارو‌پا درج ميشود، نظرات گردانندگان سايت ميباشد
بازنشر مقالات با ذكر مأخذ آزاد است