بیانیه جبهه ملی ایران-اروپا (سامان ششم) در باره حکم اعدام ۱۱ تن از جوانان واخواه قیام آبان ۹۸


هموطنان آزاده،
جمهوری نکبت‌بار اسلامی می‌خواهد بازهم درماندگی، نابخردی و بی لیاقتی خود را از حل مشکلات کشور، با قتل‌عمد ۱۱ تن دیگراز جوان معترض آبان ماه ۹۸ پنهان سازد و چنان وانمود نماید که نابسامانی اوضاع فقط ناشی از تحریم‌های آمریکا و خرابکاری های عده ای نادان، خودفروخته و«اراذ ل و اوباش» است. غاصبین حکومت و چپاولگران ثروت ملی کشور باید بسیار نادان باشند، اگر واقعن فکرکنند که بیشترین ایرانیان این ترفند نخ نما و اعتراف های تحمیلی توسط شکنجه‌های طاقت فرسای جنایتکاران سازمانهای اطلاعاتی و بیدادگاه های جمهوری اسلامی را باور می‌کنند.
بسیاری از شرکت کنندگان در ناآرامی های آبان ۹۸ شهرهای بزرگ ایران گواهی داده اند که چه کسانی با آمادگی و کاملا روشمند به بانک ها حمله برده، دستبرد زده و سپس با انداختن مواد آتشزا محل را ترک کرده اند. زدن اتهام هایی مانند «مشارکت در تخریب و تحریق …»، « سرقت مسلحانه‌…» و « ارتباط با مجاهدین خلق» بدرستی توجیه بی پایه‌ای برای اعدام جوانان آزادیخواه در بند و بویژه ترساندن کسانی است که بازهم پروای شرکت در شورشهای آینده را دارند.
جبهه ملی ایران – اروپا خواستار لغو احکام اعدام و آزادی بی قید و شرط همه زندانیان سیاسی و عقیدتی در جمهوری اسلامی است. ملت آزاده ایران فقط با برکنارکردن این «جمهوری» جنایتکار و دزد می تواند به یک جمهوری آزاد و سربلند ایرانی دست یابد. راه گذار از حکومت اسلامی کنونی به جمهوری مطلوب ایرانی می تواند با تظاهرات مسالمت آمیز چندمیلیونی و اعتصاب‌های عمومی هموار گردد.
دریغ است ایران که ویران شود
کنام دزدان و دیوان شود
جبهه ملی ایران-اروپا (سامان ششم)
۱۵ تیرماه ۱۳۹۹

تنها مطالب و مقالاتی که با نام جبهه ملی ايران - ارو‌پا درج ميشود، نظرات گردانندگان سايت ميباشد
بازنشر مقالات با ذكر مأخذ آزاد است