انفجار جدید در تاسیسات نطنز، برگ سیاه و ننگین جدیدی به کارنامه سپاه پاسداران افزود: جبهه ملی ایران-اروپا سامان ششم


عملیات خرابکارانه اخیر در تاسیسات هسته‌ای نطنز، نه اولین شکست سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حفاظت از تاسیسات هسته‌ای ایران است و نه احتمالا آخرین افتضاح « سازمان عقاب ۲» ( سازمان ضد جاسوسی سپاه پاسداران دراماکن هسته‌ای) خواهد بود. این سازمان که یکی از زیرسازمانهای مزدور «سازمان حفاظت اطلاعات سپاه» و این هم بخشی از «سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» می‌باشد عملا دکانهای ورشکسته‌ای می‌باشند که میلیاردها ثروت ملی کشور را می‌بلعند و تاکنون برای شخص رهبر که تنها مسؤل این سازمانها می‌باشد، براستی نقشی جز سرکوب معترضین به اوضاع اسفناک اجتماعی، اقتصادی و سیاسی کشور نداشته‌اند.

نگاهی به کارنامه مادونِ مردود اطلاعات سپاه در حفاظت از دانشمندان هسته‌ای گرفته تا سرنگون کردن هواپیمای مسافربری اوکراینی با ۱۷۶ سرنشین، درماندگی در مقابله با حملات مکرر به تاسیسات هسته‌ای نطنز و حملات اخیر به پایگاه شناور سپاه پاسداران در آبهای ایران و بین‌المللی نشان می‌دهد که این «سازمانهای حفاظتی» تنها از دستگاه حاکمیت مستبد در برابر ملت ایران «حراست» می‌کنند که بارها بیزاری و نفرت خود را از حکومت اسلامی مرتجع و ضد ایرانی ابراز کرده است.

هموطنان آزاده،

از آنجاییکه جبهه ملی ایران هیچگاه پیرو سیاست مبتذل «دشمن، دشمن من، دوست من است» نبوده و همواره منافع بحق کشور ایران را مد نظر داشته و دارد، وظیفه مسلم خود میداند که سیاست کارشکنانه و جنگ طلبانه دولت اسراییل را در رابطه با کوششهای دول ۵+۱ برای صلح در خاورمیانه محکوم نماید. این دولت ایدولوژیکِ مذهبی که در انبارهای سلاح خود صدها بمب اتمی و مجهزترین امکانات حمل و بکاربستن آنها را دارد، تحمل غنی سازی ۳,۶ درصدی اورانیوم را برای ایران که تنها می‌تواند قابل استفاده برای اهداف غیر نظامی باشد، نداشت. سیاست دولت ژاندارم نتانیاهو باعث شده که دولت ضد ملی حاکم بر ایران فرصتی یابد و اورانیوم ۵۰ درصدی و بزودی اورانیوم ۶۰ درصدی تولید نماید، اقدامی که بی شک کمکی به روند صلح در خاورمیانه نخواهد کرد.

در این رابطه باید به سیاستهای دول آمریکا نیز انتقاد کرد که با دادن مجهزترین سلاح آمریکایی به اسراییل درواقع به رقابتهای جنگ‌طلبانه در خاورمیانه کمک می‌کند، درحالیکه حفظ امنیت اسراییل را، آنچه ظاهرا هدف آمریکا است، می توانست خودِ آمریکا بعهده بگیرد بطوریکه نیازی به مسلح کردن اسراییل نمی‌بود.

تاریخ یکربع قرن گذشته غرب آسیا نشان می‌دهد که ایرانیان همواره ملتی صلحدوست بوده و ایران آغازگر جنگی برای تجاوز به تمامیت ارضی کشور دیگری نبوده است.

پاینده ایران

جبهه ملی ایران-اروپا سامان ششم

تنها مطالب و مقالاتی که با نام جبهه ملی ايران - ارو‌پا درج ميشود، نظرات گردانندگان سايت ميباشد
بازنشر مقالات با ذكر مأخذ آزاد است