در باره ما

jebhe-melli-iran-eu۲۹ اسفند ۱۳۸۴

جبهه ملی ایران- ارو‌پا

سایت جبهه ملی ایران- ارو‌پا ، سایت سیاسی، خبری، فرهنگی و اجتماعی

درباره ما
سایت جبهه ملی ایران- ارو‌پا نشریه روزنتی دفتر برونمرزی جبهه ملی ایران- ارو‌پا و نشریه ایست خبری، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی با هدف نشر و یخش مواضع، مقالات، ایده ها و افکار جبهه ملی در خارج کشور، ایجاد ارتباط و تماس بین سازمانهای جبهه ملی ایران و ایرانیان برونمرز و یاری رساندن به جنبش آزادیحواهانه مردم ایران در داخل کشور میباشد.

۱. هدف ما تلاش برای ییوند مبارزات داخل و خارج، جهت استقرار صلح، دموکراسی و عدالت اجتماعی و یاری رساندن بکوشش های نیروهای ملی در جهت نهادینه کردن فرهنگ دموکراسی در ایران میباشد.

۲. ما دفاع از حق آزادی بیان حتی برای مخالفان خودرا بینش و شیوه کار خود میدانیم و بر این اعتقادیم که مبارزه با استبداد و دستیابی به آزادی و عدالت اجتماعی در گرو همکاری و همگامی طیف وسیعی از نیروهای ملی، مردمی و دموکرات میباشد.

۳. ما رهروان راه مصدق و نهضت ملی ایران، معتقد به برخورد مسالمت آمیز نظرات، عقاید و دیدگاهها در یک جو دموکراتیک و تفاهم آمیز میباشیم لذا از نشر مطالب توهین آمیز، تفرفه افکنانه و هتک حرمت اشخاص معذوریم.

تماس با ما
شما میتوانید خبر، مقاله و نظریات خودرا از طریق فهرست، ارسال مقاله برای ما ارسال نمائید.
مطالب را با ذکر نام، منبع و تاریخ ارسال دارید.
تنها مطالب و مقالاتی که در سایت با نام جبهه ملی ایران ارو‌پا درج میشود نظرات گردانندگان سایت میباشد.
نقل مطالب سایت با ذکر ماخذ مجاز میباشد.
سایت جبهه ملی ایران – ارو‌پا در چا ﭖ و نحوه انتشار مطالب آزاد است.

نظریات
سایت ماعاری از اشتباه نیست. انتقادها و راهنمائیهای سازنده شما مارا در ارتقاء کیفیت کارمان یاری خواهد داد.

تبلیغات
علاقمندان به درج آگهی در سایت جبهه ملی ایران – ارو‌پا میتوانند درخواست خود را به آدرس ایمیل روبط عمومی سایت ارسال نمایند.
آدرس ایمیل روابط عمومی سایت: contact@jebhemelli.info
فاکس روابط عمومی سایت: ۷۵۳۷۴۶۹ – ۸۴ – ۰۰۳۱

همکاران
مسئول و همکاران مختلف سایت بصورت غیر انتفاعی کار میکنند، و هواداران جبهه ملی ایران- ارو‌پا بوده و هیچکدام ساکن ایران نمیباشند.
امیدواریم فعالیت و کوششهای ما به توسعه جو تفاهم و مسالمت بین گروههای دموکرات و جمهوریخواه ایرانی و از این طریق به توسعه فکر و فرهنگ دموکراسی در جامعه مان منجر گردد.


منشور جبهه ملی ایران مصوب ۳۰ تیر ۱۳۸۶