هجوم ماموران امنیتی به منزل آقای اشکان رضوی :اطلاعیه شورای مرکزی جبهه ملی ایران سامان ششم


هم میهنان آزاده،
در تاریخ ۱۲ بهمن ساعت ۱۰ بامداد چهارتن از ماموران امنیتی با حکم دادسرای ناحیه۳۳ اوین(شهید مقدس) به منزل آقای اشکان رضوی، هموند شورای مرکزی جبهه ششم هجوم آورده و در شرایطی که وی در بستر بیماری، دوران نقاحت جراحی بازقلب را می گذرانده، اقدام به ضبط تلفن های همراه وی نموده اند.
این اقدام در شرایطی بوقوع پیوسته است که همسر آقای رضوی در منزل نبوده و دختران هشت ساله اش در کلاس آن لاین دبستان و در اتاق خودشان حضور داشته اند و با شنیدن سر و صدای ناشی از جدل آقای رضوی با ماموران، با دیدنشان در پذیرایی منزل دچار شوک شده و شوربختانه پس از گذشت دو روز هنوز هم آثار این رویداد در آنان دیده می شود و در منزلشان احساس آرامش و امنیت ندارند.
آیا یک بیمار با تن رنجور که حتا توان ایستادن نیز ندارد با دو کودک آنقدر خطرناک بوده که نهادهای امنیتی اقدام به اعزام چهار مامور نموده اند؟

آیا این نهادها برای اختلاسگران و دزدان ثروت ملت و تهدید کنندگان واقعی امنیت ملی و جاسوسان که طبق اعلام رسانه های خودشان در ساختار مدیریتی و امنیتی رخنه کرده اند نیز همینقدر قاطعیت به خرج می دهند؟
به راستی پاسخ ضربه ای که به دختران خردسال آقای رضوی وارد شده است چه کسی می دهد؟ آقایان، شما خودتان فرزند و خانواده ندارید؟
به نوباوگان آقای رضوی، وقتی با شنیدن صدای زنگ در به خود میلرزند و التماس می کنند که بابا در را باز نکن آمده اند ما را بکشند، چه باید پاسخ داد؟
بدینوسیله به دوستان و هموندان عزیز جبهه ملی ایران-سامان ششم هشدار می دهیم که نهایت دقت را داشته باشند. در حال حاضر آقای رضوی هیچ گونه دسترسی به اکانتهای، کلاب هاوس، توئیتر، فیس بوک و اینستاگرام خود را ندارد. به دوستان و هموندان عزیز جبهه ششم توصیه می شود از هر گونه تماس یا پاسخ به آپلیکیشن های نامبرده در بالا تا اطلاع ثانوی خودداری نمایند.
در صورت لزوم اطلاعات دقیق با جزئیات کامل به آگاهی آنان خواهد رسید.

زنده باد آزادی
پاینده ایران

شورای مرکزی جبهه ملی ایران(سامان ششم)
۱۴ بهمن ۱۴۰۰

تنها مطالب و مقالاتی که با نام جبهه ملی ايران - ارو‌پا درج ميشود، نظرات گردانندگان سايت ميباشد
بازنشر مقالات با ذكر مأخذ آزاد است